HOTEL

Hotel Dom Polonii** to komfortowy obiekt usytuowany w północnej części Polski, w regionie urokliwych Mazur Zachodnich. Ostróda położona jest wśród licznych jezior i innych atrakcji turystycznych regionu.

Obiekt dysponuje komfortowymi pokojami 1,2 i 3-osobowymi, a jakość hotelowych usług prowadzona jest z najwyższą starannością. Dbając o komfort Gości w ofercie znajduje się opcja pobytu ze śniadaniem lub wyłącznie noclegu, wedle indywidualnych preferencji Klienta.

Hotel z myślą o komfortowym pobycie gości dysponuje całodobową recepcją, lobby barem i przestrzenią rekreacyjną. W sezonie letnim goście mogą także korzystać z hotelowego ogrodu.

Ponadto dla hotelowych Gości dostępny jest bezpłatny parking oraz darmowe wi-fi w obiekcie.

W trosce o najwyższa jakość usług i kompleksową opiekę podczas pobytu Hotel Dom Polonii** w ofercie posiada szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji i usług, również prowadzonych na indywidualne życzenie Klienta.

Hotel posiada także przestronną przestrzeń restauracyjną, gdzie na co dzień serwowane są śniadania i inne posiłki. Przestronne nowocześnie urządzone sale są również miejscem spotkań podczas uroczystych kolacji, obiadów i innych gastronomicznych wydarzeń zarówno prywatnych, jak i służbowych.

Restauracyjna przestrzeń umożliwia kompleksową organizację eventów i różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Specjalizujemy się w profesjonalnej realizacji imprez, od momentu rezerwacji i indywidualnych ustaleń do zakończenia wydarzenia, z dbałością o detale i indywidualne życzenia Klienta.

Hotel Dom Polonii** posiada również przestronne sale konferencyjne, które doskonale sprawdzają się w przypadku organizacji szkoleń, warsztatów, konferencji, prezentacji i wielu innych spotkań biznesowych.

Dodatkowym atutem obiektu jest kompleks SWP Zdrowie znajdujący się na I piętrze budynku. Miejsce to świadczy szeroki wachlarz usług zdrowotnych z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu, oferując zarówno zabiegi relaksacyjne, rewitalizujące i ogólnousprawniające, jak i specjalistyczną opiekę z zakresu rehabilitacji narządu ruchu oraz narządu głosu.