WIOSNA NA MAZURACH

Wiosenny klimat na stałe zagościł już w mazurskiej panoramie, regionie szczególnie pięknym o tej prze roku. Przemęczony po zimie organizm z utęsknieniem oczekiwał tych dni.

Dobrze już dziś zaplanować kolejne dni tej pięknej pory roku, podczas której wszystko budzi się do życia. Szczególnie warto ten czas spędzić wśród przyrody, móc obserwując jak naturalne piękno rozkwita na nowo po zimowej przerwie. Miejscem idealnym na takie obserwacje są właśnie Mazury, które wiosną gwarantują sielski wypoczynek wśród licznych atutów przyrody.

Ostróda położona jest wśród licznych jezior, lasów, rezerwatów i parków krajobrazowych, a także wielu ciekawych atrakcji turystycznych wartych odwiedzenia już wiosną. Okolica wiosną jest mniej przepełniona niż w szczycie sezonu, co dodatkowo sprzyja spokojnemu zwiedzaniu, bez tłumów i sielskiemu obcowaniu z naturą.

Idealnie jest więc przemęczone po zimie baterie naładować wśród mazurskiej przyrody. Planując wiosenny wypoczynek na Mazurach Zachodnich warto zapoznać się z ofertą Hotelu Dom Polonii** w Ostródzie, który oferuje komfortowy wypoczynek.

Obiekt dysponuje całodobową recepcją, lobby barem, przestrzenią restauracyjną, komfortową bazą noclegową, dostępem do internetu, parkingiem i wieloma innymi atutami. Zaś dla szczególnie przemęczonych polecamy kompleksową regenerację w mieszczącym się w tym samym budynku kompleksie SWP Zdrowie, który oferuje różnorodne zabiegi i masaże oraz fizyko i kinezyterapię.