Obóz Żeglarski – Kurs Żeglarstwa kończący się Patentem Żeglarza Jachtowego dla Młodzieży

Serdecznie zapraszamy do udziału w obozie żeglarskim dla młodzież „Wiatr do Polski”. Kurs żeglarski kończy się egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Pobyt połączony ze szkoleniem żeglarskim to oprócz nabytych umiejętności wspaniała przygoda dla młodzieży z całego świata, a także ciekawe wycieczki, pikniki i inne rozmaite animacje czasu wolnego.

Niezapomniana przygoda, wspaniałe przyjaźnie i uzyskany patent żeglarza jachtowego to słowa, które najlepiej opisują młodzieżową przygodę, podczas obozu żeglarskiego „Wiatr do Polski”. Wyjazd na obóz żeglarki odbywający się w Ostródzie to kompleksowe szkolenie żeglarskie kończące się egzaminem, a także wiele dodatkowych atrakcji, takich jak chociażby wycieczki m.in. do Muzeum Marynarki Wojennej, na Dar Pomorza, szlakiem wód i żeglugi. Młodzież weźmie również udział w wieczorkach integracyjnych, zorganizowanych spotkaniach, ogniskach i wielu innych wakacyjnych atrakcjach, jakie oferują urokliwe Mazury Zachodnie. Obóz integruje młodzież z Polski i Polonii zamieszkującej najróżniejsze zakątki świata i będzie niezapomniana przygodą, która pozostanie w pamięci przez lata.

Kurs żeglarski to 10-cio dniowe szkolenie, które odbędzie się w dniach 14-24 lipca 2024 roku. Miejscem zakwaterowania uczestników jest Hotel Dom Polonii** w Ostródzie.

Oferta obejmuje:

  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • szkolenie żeglarskie
  • egzamin na patent żeglarza jachtowego
  • 10-cio dniowy pobyt na Mazurach
  • wyjazdy do m.in. do Muzeum Marynarki Wojennej, na Dar Pomorza, szlakiem wód i żeglugi
  • animacja czasu wolnego
  • integracja osób z Polski i Polonii

Zapisy na obóz:

https://forms.gle/pWjtYRDNrkT7svjX8

Koszt: 5 700 PLN

Kontakt: Katarzyna Czyżycka – fundacjaswpzdrowie@gmail.com

Zapraszamy!