DŁUGI WEEKEND MAJOWY NA MAZURACH

Majówka na Mazurach

ZAPLANUJ WEEKEND MAJOWY NA MAZURACH JUŻ DZIŚ!

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Weekendu Majowego w niepowtarzalnej scenerii Mazur Zachodnich. Sielski wypoczynek, nieziemskie widoki, jeziora, trasy rowerowe i mnóstwo atrakcji turystycznych w okolicy to tylko kilka z wielu atutów czekających na Gości Hotelu Dom Polonii** w Ostródzie.

Dłuższy pobyt -> niższa cena

Dla osób chcących kompleksowo wypocząć przez dłuższy czas przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której dłuższy pobyt równa się niższej cenie za dobę hotelową! Przy pobycie co najmniej 3 doby, 4 i kolejne doby 10% taniej! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

W ofercie:

– komfortowe noclegi

– przepyszne śniadania

– wypoczynek wśród mazurskich jezior

– bezpłatny parking i wi-fi

– możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji dostępnych w hotelu

Dodatkowo dla Gości przygotowaliśmy szeroki wybór usług relaksacyjno-zdrowotnych dostępnych w kompleksie SWP Zdrowie, mieszczącym się w obiekcie. Relaksacyjne masaże i zdrowotne zabiegi wspomogą idealny wypoczynek, poprawią samopoczucie i kompleksowo zregenerują organizm.

Majówkowa oferta Hotelu Dom Polonii** to także możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji dostępnych w obiekcie, w tym m.in. udział w wycieczkach fakultatywnych przygotowanych specjalnie z myślą o ciekawych wrażeń i nowych miejsc wczasowiczach.

Oferta ważna w dniach 30.04.2024 – 5.05.2024r.