BIZNES

Hotel Dom Polonii** to miejsce idealne dla biznesu. Przestronne sale konferencyjne stanowią idealną przestrzeń do organizacji szkoleń, warsztatów, konferencji i wielu innych spotkań biznesowych.

Oferta restauracyjna wspiera organizację wydarzeń poprzez rozmaite udogodnienia, takie jak przerwy kawowe i catering w czasie spotkań. Bogata oferta umożliwia, również organizację uroczystych kolacji i obiadów biznesowych, a także imprez integracyjnych skierowanych do firm.

Komfortowa baza noclegowa i wiele dodatkowych udogodnień, takich jak darmowy parking i dostęp do wi-fi na terenie obiektu sprawiają, że wyjazd służbowy jest przyjemnym pobytem.

PRZESTRZEŃ KONFERENCYJNA

Hotel Dom Polonii** dysponuje komfortową przestrzenią biznesową, w ofercie dostępne są przestronne sale konferencyjne: Wileńska, Sarmacka, a także kameralna Sala Biznesowa.

Sale szkoleniowe są kompleksowo wyposażone w niezbędny sprzęt i inne udogodnienia. W pomieszczeniach dostępne są m.in. ekran i projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie, tablica interaktywna, klimatyzacja, czy ogólnodostępne wi-fi.

Możliwa jest dowolna aranżacja przestrzeni, w salach konferencyjnych możliwe jest ustawienie kinowe, szkolne lub w literę „U”.

USTAWIENIE SAL

SALA POWIERZCHNIA KINOWE SZKOLNE W LITERĘ „U”
Wileńska59603030
Sarmacka59603030
Biznesowa271510