Obóz Żeglarski dla Młodzieży – szkolenie żeglarskie z patentem żeglarza jachtowego

Polonijny Obóz Żeglarski „Wiatr do Polski” to szkolenie żeglarskie dla młodzieży kończące się egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Kolonia dla młodzieży to także ciekawe wycieczki, wieczorne integracje i mnóstwo innych atrakcji.

Obóz żeglarski odbędzie się w dniach 18 – 26 sierpnia 2024 roku. Młodzież biorąca udział w kolonii weźmie udział w kompleksowym szkoleniu żeglarskim, w ostatnim dniu pobytu uczestnicy przystąpią do egzaminu, który wliczony jest w cenę pobytu. Dodatkowo młodzież weźmie udział w ciekawych wycieczkach, w tym m.in. do Muzeum Marynarki Wojennej, na Dar Pomorza, czy szlakiem wód i żeglugi. Wyjazd ten to także integracja młodzieży z Polski i Polonii z całego świata.

Obóz dla Młodzieży „Wiatr do Polski” to pobyt w urokliwej części Polski, jaką są Mazury, kompleksowe szkolenie żeglarskie, umożliwiające zdobycie patentu żeglarza jachtowego, ciekawe wycieczki, dodatkowe atrakcje, integracja młodzieży polskiej i polonijnej z różnych zakątków świata i wiele więcej. Jest to idealna propozycja na kreatywne, produktywne i niezapomniane wakacje wnoszące nie tylko niezapomniane wspomnienia, ale też nowe uprawnienia. Nie czekaj zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Kurs żeglarski to 8-dniowe szkolenie, które odbędzie się w dniach 18 – 26 sierpnia 2024 roku. Miejscem zakwaterowania uczestników jest Hotel Dom Polonii** w Ostródzie.

Oferta obejmuje:

  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • szkolenie żeglarskie
  • egzamin na patent żeglarza jachtowego
  • 8-dniowy pobyt na Mazurach
  • wyjazdy do m.in. do Muzeum Marynarki Wojennej, na Dar Pomorza, szlakiem wód i żeglugi
  • animacja czasu wolnego
  • integracja osób z Polski i Polonii

Zapisy na obóz:

https://forms.gle/9LvcVYnguVsePemb6

Koszt: 5 700 PLN

Kontakt: Katarzyna Czyżycka – fundacjaswpzdrowie@gmail.com

Zapraszamy!