Hotel Dom Polonii ** | Ostróda

Rodzinne Wakacje na Mazurach

wakacje-2-450x75 Rodzinne Wakacje na Mazurach

Wakacje nabierają tępa, a więc jeśli jeszcze nie zostały zaplanowane, to najwyższa pora to uczynić. Proponujemy komfortowy pobyt na zachodniej części  Mazur, które obfitują w liczne atrakcje turystyczne i rekreacyjne idealne dla całej rodziny.

Rodzinne Wakacje na Mazurach w Ostródzie to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Liczne jeziora i związane z nimi atrakcje turystyczne są idealnym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny. Jedną z głównych atrakcji regionu jest Kanał Ostródzko-Elbląski oferujący rejsy różnorodnymi trasami. Inne atrakcje Ostródy to między innymi Zamek Krzyżacki, Bulwar Europejski i Molo nad jeziorem Drwęckim, czy Amfiteatr, który w sezonie tętni życiem i wieloma ciekawymi wydarzeniami.

W niedalekiej odległości od Ostródy znajduje się muzeum oraz pola bitwy pod Grunwaldem, innym ciekawym miejscem, które warto odwiedzić wraz z dziećmi jest Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny w Olsztynku. Nie lada atrakcją jest także znajdująca się w okolicy Wieża Widokowa w Kurzętniku, zaś Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie stanowi nieco inną, ciekawą formę rodzinnej wycieczki.

Liczne lasy, jeziora i inne atuty przyrodnicze, a także rozmaite szlaki rowerowe i piesze, również stanowią ciekawą alternatywę na aktywny wypoczynek z rodziną, wart uwagi jest chociażby Rezerwat Sosny Taborskiej, czy Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich. W mniej pogodne dni natomiast można skorzystać z atrakcji, takich jak aquapark, czy ostródzki park trampolin. Dodatkowymi atrakcjami w Ostródzie są komfortowe place zabaw, park linowy, boisko do koszykówki, czy wypożyczania rowerów wodnych i gokartów.

 

Oferujemy tygodniowy pobyt dla całej rodziny w malowniczej Ostródzie z licznymi atrakcjami.

 

Cena pakietu obejmuje:

– 6 komfortowych noclegów

– pełne wyżywienie w czasie pobytu

– możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji i usług hotelowych*

 

Cena pobytu:

Osoba dorosła: od 1100 zł – cały pobyt

Dzieci – 60% ceny!*  

 

PAKIET RODZINNY (2 osoby dorosłe + 2 dzieci w wieku 3-12 lat) – od 3400 zł – cały pobyt

 

*dodatkowe atrakcje mogą wymagać dodatkowej opłaty

*Cena dotyczy 1 dziecka w wieku 3-12 lat przypadającego na 1 pełnopłatną osobę na kuracji. W cenie dziecko otrzymuje pełnowartościowe wyżywienie, dziecko nocuje na dostawce, nie otrzymuje zabiegów.

Zobacz inne nasze pakiety pobytowe: