Hotel Dom Polonii ** | Ostróda

Mazurski Last Minute – Rodzinne Wakacje

wakacje-5-450x75 Mazurski Last Minute – Rodzinne Wakacje

Mazurski Last Minute to propozycja idealna dla rodzin, które chcą zaplanować szybkie wakacje w ostatniej chwili. Mazury Zachodnie są idealnym miejscem do korzystania z wypoczynku, rekreacji oraz wielu różnorodnych atrakcji dla całej rodziny. Planując wakacje z dzieckiem warto więc zapoznać się z ofertą Hotelu Dom Polonii w Ostródzie.

Pobyt w Ostródzie to możliwość skorzystania z różnorodnych atrakcji turystycznych, takich jak: Kanał Ostródzko-Elbląski, Zamek Krzyżacki, Bulwar Europejski i Molo nad jeziorem Drwęckim, czy Amfiteatr, który szczególnie w sezonie letnim tętni różnorodnymi wydarzeniami.

W okolicy natomiast znajdują się atrakcje, takie jak: Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny w Olsztynku, muzeum oraz pola Bitwy pod Grunwaldem, Wieża Widokowa w Kurzętniku, czy Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

 

Oferujemy czterodniowy pobyt dla całej rodziny w malowniczej Ostródzie z licznymi atrakcjami.

 

Cena pakietu obejmuje:

– 3 komfortowe noclegi

– pełne wyżywienie w czasie pobytu

– możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji i usług hotelowych*

 

Cena pobytu:

Osoba dorosła: 600 zł – cały pobyt

Dzieci – 60% ceny!*

 

PAKIET RODZINNY (2 osoby dorosłe + 2 dzieci w wieku 3-12 lat) – 1900 zł – cały pobyt

 

*dodatkowe atrakcje mogą wymagać dodatkowej opłaty

*Cena dotyczy 1 dziecka w wieku 3-12 lat przypadającego na 1 pełnopłatną osobę na kuracji. W cenie dziecko otrzymuje pełnowartościowe wyżywienie, dziecko nocuje na dostawce, nie otrzymuje zabiegów.

Zobacz inne nasze pakiety pobytowe: