Hotel Dom Polonii ** | Ostróda

Aktywne Mazurskie Wakacje – Rodzinny Pobyt na Mazurach

wakacje-6-450x75 Aktywne Mazurskie Wakacje – Rodzinny Pobyt na Mazurach

Aktywne Mazurskie Wakacje to oferta ciekawego pobytu na Mazurach Zachodnich dla całej rodziny. Ostróda i zlokalizowane w miasteczku oraz okolicy liczne atrakcje są idealną propozycją na wakacje z dzieckiem, gdyż moc różnorodnych miejsc i możliwości ciekawego spędzania czasu trafi w gusta całej rodziny.

Najpopularniejszymi ostródzkimi atrakcjami są: Kanał Ostródzko-Elbląski, Zamek Krzyżacki, Bulwar Europejski i Molo nad jeziorem Drwęckim, czy Amfiteatr, który szczególnie w sezonie letnim tętni różnorodnymi wydarzeniami.

W okolicy natomiast znajdują się atrakcje, takie jak: Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny w Olsztynku, muzeum oraz pola Bitwy pod Grunwaldem, Wieża Widokowa w Kurzętniku, czy Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

Liczne lasy, jeziora i inne atuty przyrodnicze, a także rozmaite szlaki rowerowe i piesze, również stanowią ciekawą alternatywę na aktywny wypoczynek z rodziną, wart uwagi jest chociażby Rezerwat Sosny Taborskiej, czy Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich. W mniej pogodne dni natomiast można skorzystać z atrakcji, takich jak aquapark, czy ostródzki park trampolin. Dodatkowymi atrakcjami w Ostródzie są komfortowe place zabaw, park linowy, boisko do koszykówki, czy wypożyczania rowerów wodnych i gokartów.

 

Oferujemy pięciodniowy pobyt dla całej rodziny w malowniczej Ostródzie z licznymi atrakcjami.

 

Cena pakietu obejmuje:

– 4 komfortowe noclegi

– pełne wyżywienie w czasie pobytu

– możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji i usług hotelowych*

 

Cena pobytu:

Osoba dorosła: 780 zł – cały pobyt

Dzieci – 60% ceny!*

 

PAKIET RODZINNY (2 osoby dorosłe + 2 dzieci w wieku 3-12 lat) – 2450 zł – cały pobyt

 

*dodatkowe atrakcje mogą wymagać dodatkowej opłaty

*Cena dotyczy 1 dziecka w wieku 3-12 lat przypadającego na 1 pełnopłatną osobę na kuracji. W cenie dziecko otrzymuje pełnowartościowe wyżywienie, dziecko nocuje na dostawce, nie otrzymuje zabiegów.

Zobacz inne nasze pakiety pobytowe: